شرکت دنیای پویا استیل برادران (سهامی خاص) به شماره ثبت 522351 در سال 1378 در تهران تاسیس گردید. دفتر مرکزی شرکت در بازار فولاد استیل ایران در کیلومتر 4 بزرگراه فتح (جاده قدیم کرج) واقع گردیده است. فعالیت اصلی این شرکت واردات، توزیع، پخش و فروش انواع میل کروم و لوله‌های سیلندری می‌باشد.

 

محصولات قابل عرضه این شرکت شامل لوله‌های سیلندری هیدرولیکی، پشت سنگ خورده، پشت کروم و میل کروم ایرانی و شفت کروم ترک از نوع سخت و معمولی در سایزها و اندازه های گوناگون بوده که همگی قابل استفاده در صنایع مختلف از جمله ماشین سازی، انواع بالابرها، جک سازی، آسانسوری، پمپ سازی و غیره می‌باشد.

عکس صفحه درباره ما
مجموعه پویا استیل برادران

این شرکت با فراهم آوردن بیش از 1000 تن ذخیره دائمی و 2000 تن ذخیره شناور در انبار های خود به مساحتی حدود 1000 متر مربع، امکان پاسخگویی سریع به نیاز های مشتریان در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت را فراهم آورده است.

 

هدف اصلی این شرکت، شکوفایی صنایع بزرگ و کوچک در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران می‌باشد و جهت نیل به این هدف کالاهای با کیفیت و مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید شده در مدرن ترین کارخانه‌های کشور های اروپایی و آسیایی از جمله: ایتالیا، رومانی، ترکیه، چین، تایوان و … را عرضه می نماید.

 

این شرکت همواره خود را در مقابل مشتریان پاسخگو می داند و در واقع از این روست که توانسته اعتماد مشتریان را در نزدیک به گذشت دو دهه از شروع فعالیت خود جلب نماید.

تیم پویا استیل

وحید ایمان زاده

وحید ایمان زاده
مسئول فروش

صادق ایمان زاده

صادق ایمان زاده
مدیر مالی

مجید ایمان زاده

مجید ایمان زاده
مدیر عامل

اکبر ایمان زاده

اکبر ایمان زاده
مدیر فروش

سعید ایمان زاده

سعید ایمان زاده
مسئول خرید

در باره ما

یاسمن ابراهیمی
کارشناس فروش

در باره ما

نیلوفر نجارزاده
مدیر بازرگان

در باره ما

فاطمه شاهسون
حسابداری