شرکت دنیای پویا استیل برادران (سهامی خاص) به شماره ثبت 522351 در سال 1378 در تهران تاسیس گردید. دفتر مرکزی شرکت در بازار فولاد و استیل ایران در کیلومتر 5 جاده قدیم واقع گردیده است.

فعالیت اصلی این شرکت واردات، توزیع، پخش و فروش انواع استیل و فولادهای ضد زنگ (STAINLESS STEEL) با مقدار عناصر آلیاژی بالا (آهن، کروم، نیکل و کربن) و توانایی مقاومت نسبت به خوردگی در دمای بالا می باشد.

محصولات قابل عرضه این شرکت شامل لوله های سیلندری هیدرولیکی، پشت سنگ خورده، پشت کروم و میلگرد و شفت کروم از نوع سخت و معمولی در سایزها و اندازه های گوناگون بوده که همگی قابل استفاده در صنایع مختلف از جمله ماشین سازی، انواع بالابرها، جک سازی، آسانسوری، پمپ سازی و غیره می باشد.

محصولات
شرکت پویا استیل برادران
پویا استیل

این شرکت با فراهم آوردن بیش از 1000 تن ذخیره دائمی و 2000 تن ذخیره شناور در انبار های خود به مساحتی حدود 1000 متر مربع، امکان پاسخگویی سریع به نیاز های مشتریان در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت را فراهم آورده است.

هدف اصلی این شرکت، شکوفایی صنایع بزرگ و کوچک در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران می باشد و جهت نیل به این هدف کالاهای با کیفیت و مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید شده در مدرن ترین کارخانه های کشور های اروپایی و آسیایی از جمله: ایتالیا، رومانی، مجارستان، ترکیه، چین، تایوان و … را عرضه می نماید.

این شرکت همواره خود را در مقابل مشتریان پاسخگو می داند و در واقع از این روست که توانسته اعتماد مشتریان را در نزدیک به گذشت دو دهه از شروع فعالیت خود جلب نماید.

درباره ما
(8) رای، میانگین: 4.4

تیم پویا استیل

وحید ایمان زاده
مسئول فروش
صادق ایمان زاده
مدیر مالی
مجید ایمان زاده
مدیر عامل
اکبر ایمان زاده
مدیر فروش
سعید ایمان زاده
مسئول خرید