آشنایی با میل کروم ترک

امتیاز دهید.

مقدمه

میل کروم ترک به عنوان یکی از بهترین محصولات موجود در صنعت فولاد شناخته می شود. این محصولات را می توان به خوبی در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار داد. شهرت بالای این محصولات باعث شده است تا شرکت های بسیار زیادی خواهان آن باشند.

در این میل کروم ها می توان به خوبی تنوع را مشاهده کرده و از آن ها استفاد نمود. در زمینه های مختلف این محصولات می توانند برای شما کاربردی باشند. در میل ترک، تمامی استاندارد ها رعایت شده و کیفیت قابل قبولی را می توان مشاهده نمود.

در دنیا این محصولات بسیار محبوب و پرطرفدار می باشند. دلایل بسیاری را برای استفاده از این محصولات می توان مشاهده نمود. در مورد این نوع میل کروم های موجود می توان بسیاری از ویژگی ها را نام برده و شرح داد. در زمینه های مختلف این محصولات می توانند با داشتن آلیاژ های بسیار عالی مفید باشند.

قطعا کیفیت موجود در این محصولات بسیار بالا می باشد که توانسته اند سهم زیادی را در بازار دنیا داشته باشند. میل کروم ترک که با نام شفت کروم نیز شناخته می شود در دو دسته کلی سخت و معمولی قرار داده می شود.

مقاومت و سختی بسیار عالی و بی نظیر این محصول باعث شده است تا با اطمینان کامل از آن ها استفاده کنند. میل ترک در صنایعی بیشتر مورد استفاده قرار میگرد که در آن ها دقت بسیار مهم و حیاتی می باشد. به صورت گسترده ای در صنایع هیدرولیکی، پیستونی، پمپ سازی، جک سازی و … مورد استفاده قرار میگرند.

قابلیت ضد زنگ در این محصولات باعث شده است تا طول عمر های بسیار بالایی را در نظر داشت. با وجود لایه کروم می توان تحمل دمایی بالایی را نیز مشاهده نمود. تحمل دمای بالا باعث شده است تا از اکسید شدن به خوبی در امان باشند.

میل کروم ترکیه ای معمولی

ویژگی های میل کروم ترک

برای میل کروم ترک می توان ویژگی های بسیار زیادی را بیان داشت. توجه به این ویژگی ها می تواند باعث شود تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید. ویژگی هایی که برای این نوع میله می توان بیان داشت در دسته بندی های بسیار زیادی قرار میگرند.

به صورت کلی این محصولات در بازار با نام میله ترک شناخته می شوند. با توجه به قابلیت ها و ویژگی های بسیار زیاد این محصولات می توان نمونه های تقلبی و فیک بسیار زیادی را مشاهده نمود. از مهم ترین ویژگی های فنی موجود در این محصولات می توان موارد زیر را نام برد.

  • این نوع میل کروم ها اغلب دارای آلیاژ فولادی CK45 بوده و با لایه ای از کروم پوشیده شده اند.
  • آبکاری بسیار دقیق در این محصولات باعث ایجاد سطحی یکدست شده است.
  • آبکاری بسیار عالی در این میل کروم، چسبندگی بسیار بالایی را به وجود آورده است
  • میزان سختی موجود در این محصولات چیزی بین 50 تا 60 راکول است
  • ضخامت موجود در میل ترک 5±20 میکرون است که با توجه به نمونه های دیگر بسیار بهتر می باشد.
  • طول هر شاخه از این محصولات بین 6 الی 8 متر بوده و به راحتی می توان آن ها را در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار داد.
  • سایز میل کروم چیزی بین 6 تا 200 میلی متر متغیر می باشد که تنوع بسیار بالایی را به وجود آورده است.
میل کروم سخت (ترکیه ای)

انواع میل کروم ترک

تنوع در میل کروم ترک را می توان به عنوان یکی از ویژگی های بسیار جذاب در نظر داشت. این محصولات به خوبی در دسته بندی های مختلف قرار گرفته و توانسته اند نیاز افراد را برآورده کنند. به صورت کلی ویژگی های موجود در این محصولات را شرح داده و بررسی کردیم اما برای کاربرد های خاص باید از نمونه های دیگری نیز استفاده کنید.

از مهم ترین نمونه های موجود می توان به میل کروم های سخت و معمولی اشاره نمود. مقاومت در این دو دسته بسیار متفاوت بوده و برای کاربرد های متنوعی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به استاندارد های روز دنیا آبکاری در این محصولات انجام شده است تا مقاومت موجود در فولاد ها را افزایش دهند. تمامی ویژگی های بیان شده برای میله های معمولی کاملا صادق می باشد. در مورد میل کروم سخت می توان برخی از ویژگی های بیشتر را بیان نمود.

در تست های بسیار زیادی این نوع میله کروم توانسته به راحتی سربلند بیرون بیاید. به عنوان مثال می توان به تست قلیایی آب نمک اشاره نمود که چیزی در حدود 200 ساعت می باشد. سطح صاف و یکدست در این نمونه بسیار بالاتر از دیگر مدل های موجود می باشد.

خرید میل کروم ترک

برای خرید میل کروم ترک می توان موارد و نکات بسیار زیادی را بیان نمود. باید دقت داشته باشید که در هنگام خرید این محصولات به اصل بودن آن ها توجه داشته باشید. به دلیل کاربرد های بسیار گسترده ای که دارند نسبت به برخی از محصولات و مدل های موجود قیمت بالاتری را نیز دارا می باشند.

در هنگام خرید میل ترک بهتر است ابتدا مقدار مورد نیاز خود را مشخص کنید. در خرید خود حتما بهترین فروشگاه های موجود را انتخاب کنید. در هنگام خرید این محصولات سایز بسیار مهم می باشد. پویا استیل به عنوان یکی از بهترین مجموعه های موجود در زمینه تولید و پخش میل کروم می باشد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.