لوله سیلندری چگونه برش داده می شود؟

لوله سیلندری چیست؟

بسیاری از ما وقتی به لوله کشی فکر می کنیم، به یک سیلندر فکر می کنیم. در واقع می توان گفت لوله سیلندری به معنای لوله های استونه ای، گرد و مدور می باشد. لوله های استوانه ای از محبوب ترین و پرکاربردترین لوله ها می باشد. لوله های استوانه ای را لوله سیلندری می نامیم. لوله سیلندری لوله های تو خالی هستند که بدون درز می باشد.

لوله بدون درز لوله های فولادی هستند که بدون جوشن می باشند. در صنعت فولاد این نوع لوله ها را به این صورت تولید می نمایند که مقاطع فولادی اعم از شمش را حرارت داده و با کشش و سایر فرآیندها آنها را به لوله هایی تبدیل می کنند که به آنها لوله سیلندری گفته می شود. لوله سیلندری در سایزهای مختلف و با قطرهای متفاوتی در دسترس می باشد. شرکت پویا استیل برادران لوله های سیلندری با سایز و اندازه سفارشی و با قطر های متفاوت را ارائه می دهد. در پویا استیل قطر لوله های سیلندری از ۳۰ میلیمتر تا ۴۰۰ میلیمتر متغیر می باشد.

فیلم برش لوله سیلندری

استفاده از دستگاه های برش لوله سیلندری نیاز به متخصصان با تجربه و ماهر دارد، که باید دارای دقت و تمرکز بالایی باشند، تا بتوانند ابعاد لوله سیلندری را به درستی اندازه گرفته و برش دهند. در این مطلب فیلمی از برش لوله سیلندری در شرکت پویا استیل قرار داده ایم تا از دقت و مهارت برشکاران شرکت اطمینان حاصل کنید.

نتیجه گیری

برش لوله سیلندری و دقت و مهارت در انجام این کار تخصص بالایی نیاز دارد. همانطور که در فیلم ملاحظه می نمایید، قطر و ضخامت این لوله ها می تواند بسیار زیاد باشد و نیاز است تا از دستگاه های برش و بالابر های حرفه ای در این کار استفاده شود. شرکت پویا استیل برادران با بهره گیری از دانش روز دنیا و وجود کارکنان و متخصصان زبده و کارآزموده، بهترین ها را در اختیار مشتریان گرامی قرار میدهد. پویا استیل در صنعت فولاد و لوله استیل و انواع لوله ها و میله ها، از جمله لوله سیلندری، لوله کروم، میل کروم و واردات لوله سیلندری و میل کروم ترکیه ای و میل کروم چینی فعالیت دارد. جهت مشاوره و دریافت خدمات و خرید محصولات با ما در تماس باشید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *